Canadian eTA – kanadyjska eTA

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co trzeba wiedzieć?


Podróż do Kanady może okazać się doskonałą przygodą, ale mieć na uwadze trzeba, iż podróżując samolotem trzeba stosownie się do niej przygotować. Na początku trzeba złożyć wniosek Canada visa online.

Po co wymagana jest tak faktycznie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada utworzona została zasadniczo po to, aby jednostki udające się do Kanady posiadały 100% pewności, że przy przekraczaniu granicy nie będą posiadać żadnych znaczniejszych trudności. Pamiętać trzeba zawsze o tym, że eTA Canada nigdy nie daje gwarancji, iż będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy podróżny musi przygotować się na rozmowę z pracownikiem emigracyjnym.

W jaki sposób można zdobyć eTA Canada?

Komfortowym sposobem jest naturalnie skompletowanie wniosku online. Mogą tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do internetu oraz mogą wykonać płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z zapłatą aplikacyjną.

Jakie zapytania znajdują się we wniosku?

Jeśli mowa o samych pytaniach to dotyczą one kluczowych informacji osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, obywatelstwo, numer paszportu i jego ważność itp. We wniosku należy określić również z jaką kwotą finansową planuje się wjechać do Kanady. W internecie można wyszukać internetowe informatory, dzięki któremu każdy będzie w stanie uzupełnić wniosek, również bez znajomości języka angielskiego. Uzupełnienie wniosku powinno zająć około 15-20 minut.

Jak długo czeka się na e-wizę?


Przy wypisywaniu wniosku trzeba podać bez wątpliwości swój mail, na który po paru minutach przyjdzie wiadomość o pozytywnym zaakceptowaniu eTA.

W poniektórych sprawach wymagane jest aczkolwiek dodatkowe sprawdzenie, wówczas na adres e-mail zostanie przesłana informacja, że dany wniosek potrzebuje specjalnej kontroli, dlatego na odpowiedź należy poczekać 1-3 dni. Powinno się wspomnieć również i o tym, że eTA jest automatycznie integrowana z paszportem, w związku z tym nie trzeba go drukować.

Zobacz także:
Canada visa online.