Elektroniczna wiza do Kenii

Elektroniczna wiza do Kenii, czyli sposób na wyjazd bez zbytecznych formalności.

Urlopy w Kenii są ostatnimi czasy raz za razem bardziej popularne. Ów afrykański kierunek nęci przyjezdnych śliczną pogodą oraz sezonem, który jest w rezultacie przez okrągły rok, z romantycznymi plażami i szansą obcowania z dziką przyrodą. W zgodzie z obowiązującymi zasadami, żądana jest wiza do Kenii,, jaką muszą zakupić zarówno turyści, dodatkowo jednostki przemieszczające się w interesach. Z obowiązku wizowego zwolnione są tylko dzieci poniżej pułapu 16-go roku życia, które wjeżdżają do Kenii pod opieką dorosłych.

By dostać wizę, nie jest wymagane dopełniać żadnych spraw formalnych!

W dzisiejszych czasach by zdobyć wizę, nigdy nie jest wymagane aby stać w kolejkach lub uganiać się po urzędach. Wszystkie formalności jest możliwe by uregulować w mieszkaniu, kilkoma kliknięciami myszką. Jest to nader komfortowe dla zarobionych osób, które przewidują wyjazd zaś nie mają zasobów czasowych na wielką biurokrację. Wiza jest możliwa do pozyskania na lotnisku, lecz co gdy zapomnimy ze sobą jakiegoś zezwolenia oraz nie zostanie ona nam wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwość dostarczyć nadzwyczaj prosto przez sieć. Żeby mieć pewność adekwatnego wnioskowania o zaświadczenie, wskazane jest korzystać z agencji pośrednictwa wizowego, która zajmie się wyrobieniem wizy w prosty oraz szybki sposób. Za sprawą pośrednictwa jest możliwe dostać jakikolwiek model wizy, zależnie od planowanej długości bycia na terenie Kenii.

Kiedy można aplikować o wizę elektroniczną?

Formularz związany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do wniosku w którym trzeba podkreślić rodzaj wizy o jaką aplikujemy, powinno się dołożyć skan paszportu – musi być on aktualny przez co najmniej 180 dni od daty powrotu z Kenii. Konieczny jest także skan kolorowy zdjęcia w wymiarze paszportowym, lotnicza rezerwacja czy też hotelowa. Wyrobienie wizy pod żadnym pozorem nie kojarzy się z kolosalnymi opłatami – pod uwagę jest brana cena pośrednika i dodatkowo należność konsularna, zależna od wariantu wizy. Dzięki elektronicznej drodze całkowicie unikamy jakkolwiek załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku zajmuje nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Typowy czas tworzenia wizy elektronicznej to zaledwie 2 dni robocze.

Dowiedz się więcej:

apply for kenya visa