Kuchnie, piekarniki i inny włoski sprzęt adg od Lofra

Włoskie przedsiębiorstwa AGD

Na rynku jest dużo jednostek produkujących wyposażenie agd. To urządzenia powszechnie stosowane w domu. Np. zmywarki, lodówki, mikrofalówki, rozdrabniacze, bądź suszarki. Jedne są wyższej, drugie gorszej jakości.

Włoski sprzęt agd związany jest z dobrymi markami, jakie świadomie konkurują z pozostałymi np. na rynku UE.

Firma Lofra i inne

Lofra to dosyć stara jednostka, jaka początkowo tworzyła tylko pralki, w następnej kolejności rozszerzyła ofertę o inne sprzęty używane w gospodarstwie, zmywarki, czy zamrażarki. Współcześnie nad renomą Lofry czuwa jej szef.
Włoski styl agd można dostrzec w kreatywnych oraz współczesnych czajnikach rozpoznawalnej firmy Vera. Mają wkomponowany zegar, programator, przy użyciu którego zdołamy sformować 60 minut, o jakiej czajnik ma zagotować wodę. W stosunku od naszych potrzeb możemy także wyselekcjonować, jaką ma mieć temperaturę wody. Tego typu designerski czajnik elektryczny Vera włoskiej marki Casa Bugatti bardzo dobrze sprzedaje się np.w naszym kraju. Firma ta produkuje też rozdrabniacze, tostery, wyciskarki, czy też wagi.De’Longhi to także włoski producent sprzętu agd. Od wielu lat wyprzedaje swoje pierwszorzędne artykuły nie tylko w Europie, oraz na całym świecie. Zwycięstwo firmy przyszedł w latach siedemdziesiątych wraz z wyprodukowaniem początkowego mobilnego kaloryfera. Produkują np. multicookery, czajniki elektryczne, tostery i grille.

Znaną a także lubianą marką jest zarówno Candy. To włoski producent agd charakteryzujący się wyższym poziomem luksusu, nadzwyczaj solidnymi produktami, które są niezwykle lubiane w Europie. Pralki, mikrofale, czajniki, lub odkurzacze podbijają europejski rynek od wielu, wielu lat. Ta niespotykana, lubiana a także solidna firma Candy wykreowała pierwszą we Włoszech pralkę już w 1945 roku i dodatkowo wynalazła w latach 50-tych nowoczesną pralkę ładowaną od przodu, co stało się symbolem prania w stylu włoskim.

Są też inne znane marki włoskie, jakie wytwarzają podobny wyposażenie agd. Indesit Company, Smeg, Zanussi, Iberma. To lubiane oraz poważane przedsiębiorstwa, a ich artykułom wskazane jest się przyjrzeć.