Metamorfoza – pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Usługi stylisty

Jeżeli pragniemy dobrze wyglądać, to powinniśmy w siebie zainwestować. Odpowiedni oraz gustowny wygląd jest kluczem do sukcesu oraz kariery. W związku z tym jak zacząć swoją przemianę? Na czym skupić najwięcej uwagi?

Odpowiednio dopasowany ubiórZnane przysłowie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. I na pewno jest w owym zdaniu dużo słuszności. Jeżeli ubierzemy się niestosownie do sytuacji to może się zdarzyć sytuacja, iż zostaniemy wyśmiani, nie otrzymamy wymarzonej pracy albo nie podbijemy serca kobiety. Stylizacja powinna pasować do nas, naszego charakteru i dodatkowo do konkretnej sytuacji. Jeśli chcemy ubierać się wygodnie i casualowo, ale w pewnych sytuacjach potrzebujemy prezentować się stylowo to warto zdecydować się na dodatki. Przemiana jest możliwa przez to, że ubierzemy szpilki zamiast adidasów, dodamy skórzaną torebkę, w zastępstwie plecaka. Wskazane jest mieć w swojej szafie ubrania, które będą nadawać się w jakimkolwiek zestawieniu. Lepiej mieć mniej rzeczy, jednak wysokiej jakości oraz w prostej kolorystyce, niż sporo, ale sieciówkowych. W naszym wyglądzie znaczącą funkcję odgrywa również makijaż i uczesanie. Makijaż dzienny powinien być prosty i prawie niewidzialny. Włosy powinny być estetyczne a także czyste.

Pomoc stylistyJeżeli nie umiemy osobiście skompletować swojej garderoby to należałoby zwrócić się o pomoc do specjalisty. Porady stylisty mogą się okazać bardzo owocne. Coraz więcej ludzi korzysta z tego typu wskazówek. Za pośrednictwem stylisty dowiemy się jak kompletować swoją garderobę, w czym ładnie wyglądamy, a co najlepiej wyrzucić z szafy. Stylista wybierze się z nami także na zakupy i doradzi co warto nabyć. Korzystając z usług stylisty dowiemy się po pierwsze w jaki sposób dobrać strój do figury a także wieku. Także zrozumiemy w jakich kolorach dobrze wyglądamy. Stylista pomaga wyeksponować dobre cechy naszej figury, a przy tym zatuszować wady. Specjaliści za taką wskazówkę liczą sobie mniej więcej 500 złotych (z analizą kolorystyczną, przeglądem szafy oraz zakupami).

Dowiedz się więcej: metamorfoza.